Śledź nas na:


Brakuje Ci notatek? - Znamy stronę która Ci pomoże!

Wielu studentów uczy się i jednocześnie pracuje, studiuje na kilku kierunkach lub po prostu unika wykładów. Jednak przychodzi taki czas, gdy zbliża się sesja i trzeba zdać kilka egzaminów. Co zrobić gdy czasu na naukę co raz mniej, a zeszyt jest pusty? Warto w takiej sytuacji zajrzeć na stronę notatek.pl.

Wszystkie notatki w jednym miejscu

W Internecie można znaleźć wiele popularnych serwisów oferujących pomoc w przechowywaniu notatek. Niestety większość z nich skierowana jest do uczniów w wieku gimnazjalnym lub licealnym. Problem stanowi też trudność w odnalezieniu notatek z konkretnych przedmiotów na właściwych uczelniach. Brakuje kategorii segregujących notatki. Serwis Notatek.pl został tak skonstruowany, że bez problemu można znaleźć potrzebne zapiski. Wystarczy skorzystać z prostej wyszukiwarki i cieszyć się gotowymi notatkami w wersji elektronicznej. 

Notatek.pl – nie tylko dla leniwych

Wielu studentów w trakcie nauki wspiera się materiałami wyszukanymi w sieci. Często, internetowe notatki są świetnym uzupełnieniem wiedzy zdobytej na zajęciach lub poszerzeniem własnych zapisków. Ucząc się do kolokwiów lub egzaminów warto korzystać z różnych źródeł wiedzy. Pamiętajmy, że nie ma notatek idealnych, zawsze jest coś co moglibyśmy poprawić lub uzupełnić. W tym celu oczywiście warto zajrzeć do biblioteki, ale gdy brakuje czasu Internet też bywa pomocny.

Podziel się wiedzą

Jeśli jesteś sumiennym studentem i posiadasz świetne notatki, których zazdroszczą ci koledzy z roku, pomyśl o tym, że warto dzielić się wiedzą. Udostępniając swoje zapiski na pewno zyskasz sympatie znajomych ale także pokażesz się z najlepszej strony. Najłatwiejszym sposobem jest wrzucenie tekstu na portal Notatek.pl. Dzięki temu nie ma konieczności rozsyłania każdemu z osobna pliku lub zakładania grupowego maila. Udostępniając notatki dajesz też dobry przykład innym osobom. Im więcej dostępnych notatek, tym większe szanse na pozytywną ocenę.

Notatek.pl nie zna granic

Notatek.pl jest portalem ogólnopolskim, możemy na nim znaleźć teksty z kilkudziesięciu uczelni wyższych na terenie całego kraju. Nawet jeżeli nie ma dostępnych notatek z naszej uczelni, warto przejrzeć co oferują notatki studentów z innych szkół. Często zakres wiedzy z przedmiotów jest zbliżony, czasami też ci sami wykładowcy uczą na różnych uczelniach. Chociaż bywa to ryzykowne, zdarza się, że takie notatki ratują ocenę. Dodatkowo zawsze poszerzają naszą wiedzę na dany temat.

Notatki elektroniczne

Udowodniono, że najefektywniejsze jest uczenie się przy wykorzystaniu czystych i estetycznych notatek. Najlepiej sprawdzą się te drukowane lub zapisane w wersji elektronicznej. Dobrym sposobem nauki, jeśli posiadamy tekst napisany ręcznie, jest jego przepisanie do programu tekstowego. W taki sposób na pewno ułatwimy naukę nie tylko sobie ale także znajomym korzystającym z naszych notatek. Tekst w wersji elektronicznej lepiej się przechowuje i nie musimy się martwić, tym czy za parę miesięcy znajdziemy nasze papierowe notatki.


Nie masz czasu notować na zajęciach? Pobierz gotowe opracowania z notatek.pl