Śledź nas na:


Newsy

Telefon i wakacje, czyli dlaczego smartfon jest lepszy niż aparat fotograficzny

Zdjęcia z wakacji to must have każdego letniego sezonu. Dlatego pakując się na wyjazd, prawie zawsze kilkukrotnie sprawdzamy czy przypadkiem nie zapomnieliśmy  o aparacie… telefonicznym!  Taka prawda, w dzisiejszych czasach smartfony przejęły nie tylko funkcje kalendarza, poczty elektronicznej czy biura, ale coraz częściej służą nam również jako właśnie kompaktowy przyrząd do robienia zdjęć. Okazuje się też, że nie każdy chce zabierać na wakacje drogie smartfony. Ryzyko, że wpadnie do wody, spadnie z wysokości albo po prostu ulegnie uszkodzeniu jest zbyt duże. Właśnie dlatego warto pomyśleć o takim telefonie, który po pierwsze nie będzie kosztował fortuny, a po drugie pozwoli na swobodne korzystanie z Internetu oraz da nam możliwość uwiecznienia tych najważniejszych, wyjazdowych momentów. Decydując się na smartfon, który miałby sprawdzić się podczas wakacyjnego wypadu warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Po pierwsze – wspomniana już cena. Po drugie, długość życia baterii. Trzecią ważna sprawą jest to, jaki dany telefon posiada aparat. Nie chcemy przecież, by zdjęcia z wakacji nie nadawały się do opublikowania. Ciekawą propozycję niedrogich, a funkcjonalnych i niezawodnych smartfonów, które dodatkowo są wyposażone w przyzwoite aparaty fotograficzne oferuje niemiecka firma Telefunken. Sprawdziliśmy trzy modele, które na co dzień są dostępne między innymi w sieci sklepów RTVEuro AGD:

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Nauka języka angielskiego to inwestycja w Twoją przyszłość. Nie ważne ile masz lat, jakie wykształcenie posiadasz oraz jaki jest Twój cel, który motywuje Cię do podjęcia nauki! Ważne, że chcesz inwestować w samodoskonalenie i stawiasz na podążanie ścieżką rozwoju, zamiast narzekać na przytłaczającą Cię rzeczywistość!

Dobre korepetycje dla każdego

Jeszcze kilka lat temu temat korepetycji nie należał do najprzyjemniejszych. Kojarzył się z niewiedzą, problemami z nauką i stwierdzeniem, że jedynie najgorsi uczniowie potrzebują dodatkowych lekcji. Obecnie, jak pokazują statystyki, już co druga osoba korzysta z korepetycji w różnorakiej formie, czy to u starszych kolegów, czy u nauczycieli ze szkoły, czy w specjalnych szkołach prowadzących zajęcia grupowe.

Nauka języka angielskiego przed maturą

Matura z języka angielskiego powinna być zdana na bardzo wysokim poziomie, jeśli później przyszli studenci chcą mieć wysokie miejsca na listach, w tej uczelni, którą wybrali. Szczególnie dotyczy to studentów, którzy zdecydowali się na naukę na profilu takim jak filologia angielska, bądź innym gdzie ten język również jest ważny.

„Korki” - najlepszy sposób, by dorobić i się utrzymać

Jak najczęściej zarabiają studenci? W bardzo prosty sposób – udzielają korepetycji. Bynajmniej tak wynika z badań statystycznych. Korepetycje to najczęstszy, a jednocześnie najbardziej prosty sposób zarobkowania, na jaki stawiają i z jakiego korzystają żacy.

Nauka angielskiego z native speakerem, a nauka z lektorem - wady i zalety. Co wybrać?

Język angielski jest nazywany językiem uniwersalnym świata – to nim najczęściej posługujemy się, gdy chcemy porozmawiać z kimś, kto nie zna naszego języka ojczystego. Znajomość angielskiego przydaje się w szkole, podczas zagranicznych wycieczek, a także coraz częściej w pracy – zarówno tej stacjonarnej, krajowej, ale i tej związanej z emigracją. Jakie są najlepsze sposoby na naukę języka obcego?

Angielski online – czy można nauczyć się języka bezpłatnie przez Internet

Tytułowe pytanie nie jest żartem, lecz swoistym wyzwaniem. Oto bowiem w dobie informacji przekazywanych w błyskawicznym tempie za pośrednictwem Internetu nieco inny wymiar zyskała również nauka. Przykład języka angielskiego jest w tym wypadku najbardziej właściwy, bowiem od wielu lat to właśnie kursy uczące posługiwania się mową Szekspira są najbardziej poszukiwane i oblegane. Spróbujmy więc odpowiedzieć na kwestię, jaka pojawiła się w tytule tego tekstu.

Najlepsze kursy językowe dla dorosłych

Szukasz sprawdzonych metod poszerzania swojej wiedzy z jeżyków obcych? Chcesz bez żadnych ograniczeń cieszyć się życiem w wielokulturowym społeczeństwie i pokonać barierę językową w pracy, podczas towarzyskich spotkań czy wakacyjnych wyjazdów? Nic prostszego – profesjonalny kurs językowy szybko i w komfortowy sposób pomoże Ci nauczyć się dowolnego języka i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Zakupy online

Zakupy online cieszą się coraz większą popularnością. Z każdym rokiem Polacy robią coraz więcej zakupów w sieci. Na popularność zakupów online wpływają ceny produktów, wygoda dokonywania zakupów, szeroki asortyment. Zakupów online można dokonywać każdego dnia, o każdej porze dnia i nocy. Siedząc przed komputerem można swobodnie przebierać w różnych ofertach marek z całego świata, które często są niedostępne w sklepach tradycyjnych w naszym kraju.