Śledź nas na:

Newsy

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?

Nauka języka angielskiego to inwestycja w Twoją przyszłość. Nie ważne ile masz lat, jakie wykształcenie posiadasz oraz jaki jest Twój cel, który motywuje Cię do podjęcia nauki! Ważne, że chcesz inwestować w samodoskonalenie i stawiasz na podążanie ścieżką rozwoju, zamiast narzekać na przytłaczającą Cię rzeczywistość!

Dobre korepetycje dla każdego

Jeszcze kilka lat temu temat korepetycji nie należał do najprzyjemniejszych. Kojarzył się z niewiedzą, problemami z nauką i stwierdzeniem, że jedynie najgorsi uczniowie potrzebują dodatkowych lekcji. Obecnie, jak pokazują statystyki, już co druga osoba korzysta z korepetycji w różnorakiej formie, czy to u starszych kolegów, czy u nauczycieli ze szkoły, czy w specjalnych szkołach prowadzących zajęcia grupowe.

Nauka języka angielskiego przed maturą

Matura z języka angielskiego powinna być zdana na bardzo wysokim poziomie, jeśli później przyszli studenci chcą mieć wysokie miejsca na listach, w tej uczelni, którą wybrali. Szczególnie dotyczy to studentów, którzy zdecydowali się na naukę na profilu takim jak filologia angielska, bądź innym gdzie ten język również jest ważny.

„Korki” - najlepszy sposób, by dorobić i się utrzymać

Jak najczęściej zarabiają studenci? W bardzo prosty sposób – udzielają korepetycji. Bynajmniej tak wynika z badań statystycznych. Korepetycje to najczęstszy, a jednocześnie najbardziej prosty sposób zarobkowania, na jaki stawiają i z jakiego korzystają żacy.

Nauka angielskiego z native speakerem, a nauka z lektorem - wady i zalety. Co wybrać?

Język angielski jest nazywany językiem uniwersalnym świata – to nim najczęściej posługujemy się, gdy chcemy porozmawiać z kimś, kto nie zna naszego języka ojczystego. Znajomość angielskiego przydaje się w szkole, podczas zagranicznych wycieczek, a także coraz częściej w pracy – zarówno tej stacjonarnej, krajowej, ale i tej związanej z emigracją. Jakie są najlepsze sposoby na naukę języka obcego?

Angielski online – czy można nauczyć się języka bezpłatnie przez Internet

Tytułowe pytanie nie jest żartem, lecz swoistym wyzwaniem. Oto bowiem w dobie informacji przekazywanych w błyskawicznym tempie za pośrednictwem Internetu nieco inny wymiar zyskała również nauka. Przykład języka angielskiego jest w tym wypadku najbardziej właściwy, bowiem od wielu lat to właśnie kursy uczące posługiwania się mową Szekspira są najbardziej poszukiwane i oblegane. Spróbujmy więc odpowiedzieć na kwestię, jaka pojawiła się w tytule tego tekstu.

Najlepsze kursy językowe dla dorosłych

Szukasz sprawdzonych metod poszerzania swojej wiedzy z jeżyków obcych? Chcesz bez żadnych ograniczeń cieszyć się życiem w wielokulturowym społeczeństwie i pokonać barierę językową w pracy, podczas towarzyskich spotkań czy wakacyjnych wyjazdów? Nic prostszego – profesjonalny kurs językowy szybko i w komfortowy sposób pomoże Ci nauczyć się dowolnego języka i wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce.

Zakupy online

Zakupy online cieszą się coraz większą popularnością. Z każdym rokiem Polacy robią coraz więcej zakupów w sieci. Na popularność zakupów online wpływają ceny produktów, wygoda dokonywania zakupów, szeroki asortyment. Zakupów online można dokonywać każdego dnia, o każdej porze dnia i nocy. Siedząc przed komputerem można swobodnie przebierać w różnych ofertach marek z całego świata, które często są niedostępne w sklepach tradycyjnych w naszym kraju.