Śledź nas na:


Newsy

Najfajniejsze gry dla dzieci na smartfona

Może i smartfony nie są dedykowane dzieciom, ale niech pierwszy rzuci kamień ten, komu nigdy nie zdarzyło się z pomocą urządzenia mobilnego uniknąć tragedii na wielką skalę, okraszonej płaczem i złością. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców kilkuletnich dzieci, które od czasu do czasu nudzą się w kolejce do lekarza lub w drodze na wakacje, przygotowaliśmy listę 5 aplikacji na smartfon, które są przyjazne naszym pociechom – nie zawierają aktów przemocy ani innych nieodpowiednich dla dzieci treści. Oto one:

Czego nie wiesz o BCAA?

Aminokwasy https://alenergy.eu/pol_m_SKLEP_AMINOKWASY_AMINOKWASY-ROZGALEZIONE-BCAA-241.html stanowią bez wątpienia jeden z najważniejszych elementów suplementacji kulturystycznej. Aby jednak suplementacja na przykład przy pomocy bcaa okazała się naprawdę efektywna, warto zapoznać się z kilkoma najbardziej istotnymi zasadami jeżeli chodzi o stosowanie preparatów aminokwasowych.

Angielski z native speakerem – za i przeciw

Metod nauki języka angielskiego jest wiele, choć ostatnio szczególnie zyskuje na popularności jedna z nich – lekcje z native speakerem. Właściwie każdy, kto rozpoczyna przygodę z językiem obcym, chciałby mieć możliwość doskonalenia warsztatu z nativem, gdyż jest to świetna okazja do kontaktu z „żywym” językiem. Poniżej zebraliśmy dla Was zalety i wady takich lekcji. Z naszego punktu widzenia warto wypróbować zajęcia z native speakerami. Przeczytajcie artykuł i zdecydujcie sami!

Jakie kraje wybrać na wakacje?

Sezon wakacyjny już się skończył, a jesień zaczęła się na dobre. Jeśli zostało nam kilka dni urlopu, warto go wykorzystać i poszukać okazyjnych wyjazdów. Poza sezonem ceny wycieczek będą tańsze, a turystów jest znacznie mniej, więc komfort zwiedzania i wypoczynku jest większy. Jakie kraje wybrać na wakacje poza sezonem?

Siłownia, rower czy basen - co najlepsze na utrzymanie formy?

W dzisiejszym świecie utrzymanie dobrej formy fizycznej wcale nie jest łatwym zadaniem. Pracujemy coraz więcej i coraz dłużej, często spędzając wiele godzin dziennie w pozycji siedzącej. Do tego dochodzi podjadanie i nieregularne posiłki – często w natłoku pracy nie ma przecież czasu na zjedzenie porządnego obiadu. Bywa, że pierwszy ciepły posiłek zjadamy dopiero wieczorem w domu – zaledwie kilka godzin przed pójściem spać. Długie siedzenie, nieregularne posiłki i niska aktywność fizyczna prowadzić mogą do nadwagi, problemów z kręgosłupem, niskiego poziomu energii. Co jednak zrobić, jeśli na głowie ma się studia, pracę, rodzinę? Jak wygospodarować czas, pieniądze i znaleźć w sobie energię na to, żeby po męczącym dniu ponownie wyjść z domu na zajęcia sportowe? No i oczywiście – jakie zajęcia wybrać? Czy zapisać się na siłownię, na basen, czy też zacząć jeździć na rowerze? Dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego. Poniżej podpowiadamy, jak wybrać odpowiedni rodzaj sportu dla siebie, oraz jak zmotywować się, żeby go regularnie uprawiać.

Studia czas… start! 5 modeli od marki adidas, które sprostają temu wyzwaniu

Wakacje już na finiszu, co oznacza nieuchronny początek roku akademickiego – największej zmory każdego studenta. Nowe projekty, kolokwia i prezentacje przejdą do porządku dziennego lada dzień, a więc ratuj się kto może! By jednak nie zwariować, warto sprawić sobie odrobinę przyjemności i kupić nowe… buty! Sprawdź, które modele od marki adidas będą rządzić w tym sezonie!

Uczelnia państwowa czy prywatna – prawdy i mity, wady i zalety.

Tuż po maturze wielu z nas staje przed decyzją: jaki kierunek studiów wybrać? Czy studiować dziennie czy zaocznie? Ale także: jaką wybrać uczelnię, państwową czy prywatną. Jeszcze kilkanaście lat temu odpowiedź na ostatnie pytanie była właściwie oczywista, wiele młodych osób dostanie na studia dzienne traktowało bardzo ambicjonalnie, ponieważ ze studiami dziennymi wiązał się pewien prestiż, a tych, którzy się dostali postrzegano często jako elitę. Przez ostatnie lata pogląd ten ewoluował i postrzeganie trybu studiów, a także rodzaju uczelni zeszło na dalszy plan.

Baner reklamowy – co wziąć pod uwagę przy projekcie

Projektując baner reklamowy musisz mieć na uwadze swoją grupę docelową oraz dbałość o detale. Ta forma reklamy ma potencjał dotarcia do dużej liczby osób, dlatego druk baneru najlepiej powierzyć profesjonalistom.

Executive MBA – program studiów dla przyszłych menedżerów

Executive MBA to specjalnie zaprojektowany program studiów, który wykształci kadry menadżerskie na różnych stopniach zarządzania przedsiębiorstwami. Dzięki niemu menedżerowie średniego i najwyższego stopnia poznają nowoczesne sposoby zarządzania, które odpowiadają sytuacji i trendom na rynku pracy, który zmienia się niezwykle dynamicznie. Poznaj szczegóły studiów w programie Executive MBA i zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci nauka na uczelniach oferujących tego typu studia.