Śledź nas na:


Poznaj kierunki, których nie znałeś

Studia podyplomowe pozwalają na podniesienie naszych kwalifikacji w ścisle określonej specjalizacji.

Wiele z nich to bardzo wąska specjalizacja, uczelnie ciągle tworzą nowe kierunki docierając do wszystkich nowych nisz na rynku.

Jednym z nietypowych kierunków jest Pies w społeczeństwie oferowany przez SGGW w Warszawie. Kierunek dedykowany jest wszystkich miłośnikom swoich czworonogów.

Kolejny nietypowy kierunek to zarządzanie parafią i instytucjami kościelnymi, tego kierunku możecie nauczyć się w Białymstoku na Uniwersytecie. Po zakończeniu takiego kierunku z łatwością poradzicie sobie z zarządzaniem prafią, zdobyciem funduszy oraz dbaniem o wizerunek kościoła.

Miasto to kierunek oferowany przez Uniwersytet Jagielloński, zapoznaje studenta z socjologią miasta, procesami społecznymi czyli wszystkim co dzieję się w społeczności miejskiej.

Morska turystyka religijna - ten kierunek dostępny jest tylko na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła || w W krakowie. Jeżeli jesteś pasjonatem turystyki morskiej to ten kierunek jest dla Ciebie !

Enologia - nauka o winie - Pierwsze takie studia odbędą sięna Warszawskiej, prywatnej uczelni Collegium Civitas. Kierunek wybiorą z pewnością wszyscy degustatorzy win :)

Życie wśród kwiatów - kolejny nietypowy kierunek Warszawskiej uczelni SGGW. Nauka o kwiatach, ich rozwoju, wykorzystaniu oraz odpowiedniej pielęgnacji