Śledź nas na:


Studia podyplomowe z social media

Od dawna fascynuje Cię świat nowych mediów społecznościowych. Zastanawiasz się jak to wszystko działa od podszewki i chciałbyś poznać wszystkie zakamarki Facebooka i Instagrama. Boisz się, że w Twoim wieku to już nie wypada? Nic bardziej mylnego! Niezależnie od tego, ile wskazuje Twoja metryczka, na naukę, szczególnie social mediów, nigdy nie jest za późno! Dorównaj swoim dzieciom i wnukom, i pokaż im, że wiesz więcej, niż mogłoby im się wydawać! Takie podejście przyda Ci się przecież nie tylko na co dzień, lecz przede wszystkim w biznesie i prowadzeniu własnej firmy!

Czego nauczysz się na studiach

Studia są dla ludzi tuż po maturze. Takie błędne i krzywdzące przekonanie panuje wśród wielu osób po 50 roku życia. I to jest właśnie najgorsze możliwe podejście, bowiem odciąga Cię ono od niesamowitej okazji rozwoju, którą dają Ci uczelnie takie jak http://www.zpsb.pl/studia-podyplomowe/ niezależnie od Twojego wieku! Jeśli więc chcesz się rozwijać, poznawać najważniejsze kanały komunikacji w mediach społecznościowych i sposoby ich skutecznego wykorzystania dla marek, koniecznie przemyśl ewentualność podjęcia studiów podyplomowych na kierunku Social Media. Co jeszcze dadzą Ci takie studia? Najważniejszą umiejętnością jest budowanie i realizacja strategii w SM, a także analizowanie wszystkich wdrożonych działań. Ponadto dowiesz się, jak przeprowadzać kampanie reklamowe, a także jak zarządzać sytuacjami kryzysowymi. Wszystkiego nauczą Cię praktycy z branży social media, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i chętnie dzielą się nim ze studentami.

Jak wykorzystasz wiedzę w praktyce?

Cała wiedza jaką zdobędziesz w ramach studiów podyplomowych z social media przyda Ci się zarówno na co dzień (jeśli do tej pory nie miałeś konta na Facebooku czy Twitterze, pierwsze zajęcia będą doskonałym krokiem i pretekstem do ich założenia), jak i w Twojej firmie. Niezależnie od tego bowiem, jaką posiadasz działalność, na pewno da się ją w jakiś sposób wypromować w sieci. Fanpage na Facebooku, konto na Instagramie, reklama AdWords, czy współpraca z blogerem – możliwości jest wiele, o czym dowiesz się na zajęciach.

Czy przyda Ci się wiedza o social media w biznesie?

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży marketingowej i chcesz się podszkolić, by być na bieżąco, czy dopiero stawiasz swoje pierwsze kroki na gruncie social media, jeśli posiadasz wyższe wykształcenie, na pewno odnajdziesz się na tym kierunku, a dzięki pilnej nauce, wyciągniesz z niego wszystko to, czego potrzeba Ci do wypromowania Twojej firmy. Dziś social media to potęga, którą z perspektywy biznesowej dostrzega coraz więcej osób. Może więc warto, byś i Ty wdrożył się w ten temat?