Śledź nas na:


„Książka pod tytułem” – dlaczego warto kupić tę pozycję?

Dawno na rynku wydawniczym nie było takiej „rewolucji”, jaką wprowadziła legendarna już „Książka pod tytułem”. To doskonała zabawa nie tylko dla dzieci. Dlaczego ta mała książka zrobiła taką karierę i dlaczego jest jedną z najczęściej kupowanych książek? Postanowiliśmy to sprawdzić. Oto, co udało nam się ustalić.

Co to jest „Książka pod tytułem”?

Książka ta jest dosyć specyficzna, zupełnie inna od tego, co do tej pory widzieliśmy. Dlaczego? – Tak naprawdę nie ma tytułu, bohatera, nie ma nawet ściśle określonej tematyki. Do „czytania” tej książki musimy podejść z ogromną dozą kreatywności i odwagi – bo tak naprawdę można z nią zrobić wszystko, co się podoba – giąć, mazać, rysować, ciąć i przede wszystkim zatytułować. To tak naprawdę od nas zależy, jaka to będzie książka i co ktoś inny może z niej wyczytać. Znajdziemy w niej mnóstwo poleceń, kreatywnych zadań do wykonania, prawda jest taka, że katalog interakcji z „Książką pod tytułem” jest nieskończony. To naprawdę porcja doskonałej zabawy – i to tej zabawy w najlepszym stylu. – mówi przedstawiciel księgarni internetowej vesper.pl, w której kupicie "Książkę pod tytułem"

Książka pod tytułem” – gdzie kupić?

Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych książek, którą na pewno kupimy w każdej, większej księgarni. Znacznie szybciej i taniej na pewno dostaniemy ją w księgarniach internetowych. – Warto zdecydować się na to rozwiązanie z dwóch względów. Pierwszym z nich jest na pewno wygoda i oszczędność czasu na szukanie w księgarniach książki. Drugim są warunki cenowe. W księgarniach internetowych zakupimy „Książkę pod tytułem” w atrakcyjniejszej cenie, niż w księgarniach internetowych – u nas na przykład jest ona aż 40% tańsza. – dodaje ekspert z vesper.pl

Nie od dziś wiadomo, że najlepsze rozwiązania to te, gdzie należy wykazać się kreatywnością i twórczym podejściem do rozwiązywania wielu zadań. „Książka pod tytułem” na pewno jest wyrazem takiego podejścia – nic dziwnego, że znika z księgarń jak świeże bułeczki.