Śledź nas na:


Studia czas… start! 5 modeli od marki adidas, które sprostają temu wyzwaniu

Wakacje już na finiszu, co oznacza nieuchronny początek roku akademickiego – największej zmory każdego studenta. Nowe projekty, kolokwia i prezentacje przejdą do porządku dziennego lada dzień, a więc ratuj się kto może! By jednak nie zwariować, warto sprawić sobie odrobinę przyjemności i kupić nowe… buty! Sprawdź, które modele od marki adidas będą rządzić w tym sezonie!

adidas Originals NMD, czyli militarny charakter w luksusowej wersji

 

Niebanalnym, mocno osadzonym w obecnych trendach designem, bez wątpienia wyróżnia się model adidas Originals NMD, który łączy sportowe tradycje marki z technologicznymi innowacjami. Co tym zyskujemy? Wygodny i stylowy but, który z pewnością zrobi furorę na uczelni. Oprócz wyglądu, który jest absolutnym sztosem, model ten wiąże się z niesamowicie wysokim poziomem komfortu. Wszystko to za sprawą bijącej rekordy popularności, pianki Boost, którą zastosowano w podeszwie. Buty adidas męskie wesprą Cię w tej nierównej walce, zwanej zdobywaniem wykształcenia!

adidas Originals Young – 96, czyli zderzenie przyszłości z przeszłością

adidas-young96.png

Haftowane logo, warstwowość materiałów i przede wszystkim design przypominający retro biegówki to właśnie adidas Young – 96! Model, który zyskał rzeszę fanów za sprawą swej funkcjonalności i niebanalnego wykonania. Adidas Young – 96 to niesamowicie wyrazisty projekt, który łączy w sobie dwa elementy – cholewkę z „przeszłości” połączoną z podeszwą z „przyszłości”. Co przez to rozumieć? Otóż, model ten, stanowi kolejne, unowocześnione wcielenie butów z 1997 roku, a mianowicie adidas Falcon Dorf. Łączenie tradycji z duchem przyszłości? To jest to, co adidas lubi najbardziej!

adidas Originals Futurepacer, czyli szaleństwo na maxa

adidas-original-futurepacer-czarne.png

 

Przed nami prawdziwy odjazd! Wyposażony w technologię Boost, model adidas Originals Futurepeacer to prawdziwy sztos! Jego staranne wykonanie połączone z wysokiej jakości materiałem, zapewni komfort o jakim nie miałeś do tej pory pojęcia. Tu nie ma mowy o nudzie. Czyste szaleństwo i zabawa. Sam pomyśl… czego chcieć więcej w czasie studiów?

adidas Originals 3MC, bo klasyka nigdy nie wychodzi z mody

adidas-originals-3mc.png

Klasyczne rozwiązania są zawsze dobre. Niezależnie od tego, gdzie idziesz – na uczelnię, staż, czy do ulubionego baru, możesz mieć pewność, że Twój wygląd zrobi wrażenie. Ten niby prosty, a jednocześnie bardzo męski model, będzie znakomitym wyborem zarówno do eleganckich, jak i to luźnych outfitów. Gdzie go założysz? To już tylko i wyłącznie Twój biznes!

adidas Originals Gazelle Super Essential – powrót w dobrym stylu

adidas-gazzelle.png

I na sam koniec legendarne Gazelle z 1966 roku w jeszcze lepszym wydaniu! Tej pozycji po prostu nie mogło zabraknąć na naszej liście. Dlaczego? Na pewno ze względu na fakt, że model ten zapisał się na stałe w historii marki adidas, a co więcej – stał się ikoną kultury ulicznej! adidas Gazelle Super Essential mają wiele do zaoferowania. Poza niebanalnym stylem, charakteryzują się niesamowitą wygodą i funkcjonalnością. Wyobraź sobie, jak mogłaby wyglądać Wasza współpraca podczas ciężkich dni na uczelni… Gazelle jakoś ułatwią tę rzeczywistość, nie sądzisz?