Śledź nas na:


Nauka języka hiszpańskiego w Katowicach

Rozwijanie umiejętności językowych odgrywa istotną rolę w procesie kształcenia. Jednak nie tylko dzieci, ale również dorośli często chcą poprawić swoje zdolności komunikacyjne w tym zakresie. Popularnością cieszy się, między innymi, język hiszpański. W Katowicach funkcjonuje godna uwagi szkoła o wdzięcznej nazwie Hispasion, która oferuje szeroką gamę kursów dla młodszych oraz starszych słuchaczy.

 

1.    W jakim trybie uczyć się hiszpańskiego?
2.    Zalety kursu z native speakerem

 


W jakim trybie uczyć się hiszpańskiego?


Warto zastanowić się głębiej nad tym, w jakiej formie chcielibyśmy przyswajać wiedzę i kontaktować się z lektorem. Obecne możliwości technologiczne pozwalają bowiem na wykorzystanie komputera oraz Internetu i na kształcenie w systemie zdalnym. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy nie chcą tracić czasu na dojazdy lub po prostu daleko mieszkają. Jeżeli natomiast preferujemy komunikację osobistą z nauczycielem, warto rozważyć kurs stacjonarny albo indywidualny z dojazdem do naszego domu. W tym drugim przypadku również nie musimy nigdzie się wybierać, aby móc uczyć się hiszpańskiego. Za to forma tradycyjna pozwala na poznanie nowych osób i wspólną edukację w grupie. Powinniśmy dopasować tryb kształcenia do naszych indywidualnych możliwości i preferencji. W szkole języka hiszpańskiego Hispasion możemy wybrać dogodną dla siebie formę prowadzenia zajęć.

 

Zalety kursu z native speakerem


W szkole Hispasion dużą część kadry stanowią native speakerzy. Kształcenie pod ich czujnym okiem może nam wiele dać, ponieważ dla nich hiszpański jest językiem ojczystym. Ucząc się w ten sposób można poznać nieoczywiste tajniki języka i niuanse, które mogą mieć duże znaczenie w praktyce. Poza tym istotną rolę odgrywa także wymowa. Czasem trudno jest ją przyswoić w taki sposób, aby brzmiała ona u nas naturalnie. Osłuchiwanie się z native speakerem może nam nieco ułatwić to zadanie, dlatego warto się zastanowić nad taką właśnie opcją.

Więcej informacji na temat wspomnianej wcześniej szkoły znaleźć można na stronie https://hispasion.com. Hispasion działa na terenie Katowic i skupia się wyłącznie na języku hiszpańskim. Doświadczona kadra stanowi niewątpliwą zaletę tego miejsca. Nie bez znaczenia pozostaje również elastyczna oferta kursów - dzięki takim rozwiązaniom jak nauka online nie tylko osoby mieszkające w Katowicach mogą skorzystać z oferty edukacyjnej. Zarówno dzieci, jak i dorośli mają tutaj możliwość kształcenia się w zakresie hiszpańskiego, dzięki czemu mogą się rozwijać.