Śledź nas na:


Jakie akcesoria do tablicy magnetycznej suchościeralnej?

Tablice w naszych domach pojawiły się nie tak dawno temu, ale robią dziś prawdziwą furorę. Na ścianach goszczą nie tylko te kredowe, prawdziwym hitem są tablice suchościeralne magnetyczne, które świetnie sprawdzą się jednakowo do spraw domowych, biznesowych oraz jako zabawa dla dziecka. Jednak sama tablica to nie wszystko. Potrzebujemy również specjalnych akcesoriów, które przedłużą jej żywotność i sprawią, że codzienne z niej korzystanie będzie łatwe i przyjemne.


Markery do tablicy suchościeralnej magnetycznej

To, że po danej powierzchni możemy pisać markerem, nie oznacza wcale, że do tego zadania nada się każdy byle jaki produkt. Do naszej tablicy powinniśmy dobrać suchościeralne markery, które z łatwością się zmazują, nie pozostawiają śladów i nie niszczą powierzchni, po której piszemy. Oczywiście nie każdy marker przeznaczony do konkretnej tablicy będzie schodził z taką samą łatwością, ponieważ wszystko zależy od jakości produktu. Dlatego warto wybierać markery od sprawdzonych producentów. Czasami będzie się to wiązało z nieco większymi kosztami, ale dzięki temu mamy pewność, że zachowamy naszą tablicę suchościeralną magnetyczną w dobrym stanie przez bardzo długi czas oraz że same markery posłużą nam na dłużej.

Płyn do czyszczenia tablicy suchościeralnej magnetycznej

Jeśli jednak z jakiegoś powodu skorzystaliśmy z gorszej jakości markerów, to ratunkiem dla naszej tablicy okazać się może specjalny płyn. Niestety, ale czasami przez własną niewiedzę jesteśmy w stanie nieodpowiednim produktem oszpecić powierzchnię do pisania, za którą zapłaciliśmy sporo pieniędzy. Warto wtedy spryskać ją specjalnym produktem. Dzięki temu jesteśmy w stanie doprowadzić ją do pierwotnego stanu. Jest to szczególnie istotne, jeśli nasza tablica do pisania markerem jest informacyjnym centrum biura lub mieszkania. Wtedy jeszcze bardziej zależy nam na tym, aby była ona estetyczna i żeby tworzyła integralną część pomieszczenia. Z pewnością brudna, nie do końca zmazana tablica jedynie szpeciłaby wnętrze. Warto również pamiętać, że specjalny płyn w aerozolu stworzy na powierzchni suchościeralnej specjalną warstwę ochronną. Pozwoli nam to dłużej cieszyć się jej walorami estetycznymi oraz jej funkcjonalnością.

 

Ściereczka do tablicy na markery


Tuszu z powierzchni suchościeralnej nie powinniśmy zmywać byle jaki materiałem. Najlepiej w tej roli sprawdzi się ściereczka z mikrofibry. Dlaczego jest ona najlepszym rozwiązaniem? Po pierwsze jest ona bardzo delikatna. Nie musimy obawiać się więc, że uszkodzi powierzchnię tablicy, która straci tym samym swoją funkcjonalność. Ściereczka z mikrofibry nie pozostawia smug, nadaje się świetnie także do czyszczenia na sucho, a więc będzie idealnym wyborem do tablicy suchościeralnej. Dużą zaletą delikatnej ściereczki jest także łatwość w zbieraniu kurzu z przecieranej powierzchni, dzięki czemu jest ona utrzymywana w czystości i prezentuje się zdecydowanie lepiej.


Artykuł powstał we współpracy z tableo.eu