Śledź nas na:

Newsy

W jakich sytuacjach psychoterapeuta nam nie pomoże, a w których jest niezbędny?

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman",serif;} Psychoterapeuta to specjalista, który ma możliwość wyzwolenia nas z błędnych schematów poznawczych, z zaburzeń, a także podnieść odczuwalny poziom życia. Należy traktować go tak, jak traktujemy każdego innego lekarza: udajemy się po pomoc wtedy, gdy czujemy, że coś jest nie tak. Nie należy wymagać od psychoterapeuty czynienia cudów - jest to specjalista poruszający się w obrębie opracowanych strategii leczenia. Nie należy się z nim zaprzyjaźniać ani obciążać odpowiedzialnością za nasze samopoczucie i za to, jak postępujemy. Poniżej kilka slow o tym, czym jest psychoterapia, kiedy udać się do psychologa, a kiedy być może poradzimy sobie sami?

Kiedy warto pomyśleć o zabiegu lipolizy iniekcyjnej?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej ma wiele niezaprzeczalnych zalet, gdyż umożliwia zlikwidowanie tkanki tłuszczowej we wskazanym miejscu oraz pozwala obniżyć napięcie skóry. Jednocześnie w porównaniu z innymi popularnymi zabiegami, jest on inwazyjny w bardzo minimalnym stopniu.  

Czas na lifting

Nasza twarz, tak jak i całe nasze ciało, podlega procesom starzenia się. Procesom nieodwracalnym – w perspektywie długiego życia, ale procesy te możemy częściowo powstrzymać i dać naszemu obliczu drugą młodość. Jest to przecież wizytówka, którą zawsze nosimy ze sobą i chcemy, by wyglądała jak najlepiej przez jak najdłuższy czas. Naprawdę warto w nią zainwestować.

Oferta internetu dla studenta

Czas studiów to czas różnego rodzaju aktywności, niekoniecznie związanych jedynie z nauką i siedzeniem nad książkami. Wśród wielu aktywności braci studenckiej istotne jest również to, by wszystkie one były mocno zakorzenione w sieci. Przeznaczony dla studenta Internet powinien charakteryzować się nie tylko odpowiednią szybkością przesyłu danych, ale też spełniać inne wymagania. W jaki sposób najlepiej wybrać sieć internetową, która będzie spełniała wszystkie dość liczne i zarazem wymagające założenia związane ze studenckim życiem? Być może warto przyjrzeć się temu, co Internet UPC oferuje piszą o tym, że mają szybki internet dla studenta. Sprawdzamy ofertę pod kątem potrzeb osoby studiującej, choć oczywiście mogą z niej skorzystać także i inni.  

Identyfikacja kluczowych pracowników w firmie

W każdej organizacji jednym z ważniejszych zasobów jest jej personel. Jego umiejętności i wiedza są niezbędne do sukcesu każdej firmy. Jak zatem zidentyfikować kluczowych pracowników w firmie?

Dlaczego warto czytać książki?

Czytanie książek w dobie rozrywki cyfrowej nie jest już tak popularne, chociaż obecnie w Polsce możemy odczuć swego rodzaju renesans w obszarze literatury fikcji. Niezależnie od tego, jaki gatunek lubimy, warto jest nie zapominać o rozrywce w postaci czytania książek. Dlaczego jest to dla nas dobre? 1. Książki rozwijają naszą wyobraźnię 2. Czytanie wzbogaca zasób słownictwa 3. Wśród milionów tytułów każdy znajdzie coś dla siebie  

Podejmij naukę w szkole policealnej - jeszcze nie jest za późno!

Mahatma Gandhi powiedział kiedyś: „Żyj tak, jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie". Warto wdrożyć tę maksymę w życie! Zwłaszcza w dzisiejszych czasach, które stwarzają mnóstwo możliwości edukacyjnych zarówno dla seniorów, jak i osób dopiero zaczynających karierę zawodową, jest to wyjątkowo łatwe.

Przepisy partnerstwa publiczno-prywatnego

Model partnerstwa publiczno-prywatnego wykazuje bardzo wysoką efektywność uzyskiwanych rezultatów, w wyniku jego zastosowania. Wymaga jednak bardzo dużego zaangażowania w realizację poszczególnych etapów, zwłaszcza od strony publicznej.

Szkoła rysunku idealna dla Ciebie - nauka, kursy i rysunek dla dzieci pod okiem specjalistów

Szkoła rysunku oferująca bogatą paletę kursów oraz zajęcia prowadzone przez ekspertów i doświadczonych artystów? Jeśli chcesz nauczyć się rysować i malować, nie warto sięgać po półśrodki. Zdecyduj się na naukę pod okiem specjalistów doskonale orientujących się w branży. Niezależnie od tego, czy chcesz wzbogacić swoją teczkę, czy też interesuje Cię kurs na ASP albo architekturę - postaw na sprawdzone rozwiązanie.