Śledź nas na:


Czas na lifting

Nasza twarz, tak jak i całe nasze ciało, podlega procesom starzenia się. Procesom nieodwracalnym – w perspektywie długiego życia, ale procesy te możemy częściowo powstrzymać i dać naszemu obliczu drugą młodość. Jest to przecież wizytówka, którą zawsze nosimy ze sobą i chcemy, by wyglądała jak najlepiej przez jak najdłuższy czas. Naprawdę warto w nią zainwestować.


1. Na pomoc twarzy

2. Profesjonalizm na każdym kroku

3. Uśmiechnij się!

Na pomoc twarzy


Poszukując klinik, które zajmują się specjalistycznymi zabiegami wypełniania twarzy, warto zajrzeć na stronę internetową https://cmeik.pl/oferta/wypelniacze/. Znajdziemy tutaj bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju zabiegów kosmetycznych, które pozwolą naszemu obliczu na uzyskanie zdecydowanie młodszego wyglądu na dłuższy czas. Nasza atrakcyjność ma wpływ na otoczenie, są nawet badania które mówią o tym, że ładni ludzie często dostają lepszą pracę, etc. Korzystając z usług renomowanego Centrum Medycyny Estetycznej i Kosmetologii, będziemy mogli, np.: zredukować zmarszczki, poprawić owal twarzy, wypełnić skronie, powiększyć oraz wypełnić usta, wypełnić dolinę łez, czy też dokonać niechirurgicznego liftingu twarzy.

Profesjonalizm na każdym kroku

Zabiegi owe są przeprowadzane przez profesjonalistów w swojej dziedzinie. Każdorazowo poprzedza je szczegółowy wywiad medyczny, który ma nas uchronić przed zbędnymi komplikacjami. Zabiegi nie są szczególnie inwazyjne, acz trzeba być przygotowanym na ostrzykiwanie twarzy kwasem hialuronowym. Nasza twarz po zabiegu może być delikatnie opuchnięta lub zaczerwieniona, ale można od razu po zabiegu spokojnie wrócić do zwykłego życia, a po pewnym czasie wszystko powinno wrócić do normy. Wypełniacze, jak sama nazwa wskazuje, uzupełniają ubytki tkanki tłuszczowej w miejscu ich podania, a także stymulują produkcję naturalnego kolagenu. Z wiekiem nasza twarz traci tłuszcz, w wyniku czego skóra twarzy wiotczeje i opada. Wypełniacze odwracają ten proces na pewien czas.

Uśmiechnij się!

Na stronie CMEiK znajdziemy szczegółowy cennik poszczególnych zabiegów. W niektórych przypadkach warto skorzystać z pakietów zabiegowych, które mogą obniżyć cenę całości o kilkaset złotych, co nie jest bez znaczenia. Codzienna pielęgnacja skóry twarzy na pewno też będzie miała wpływ na jej wygląd, zwłaszcza po przeprowadzeniu w/w działań. No i nic tak dobrze nie wpłynie na nasze samopoczucie, jak dobry nastrój i promienny uśmiech, podkreślony przez profesjonalny zabieg przy użyciu bezpiecznych wypełniaczy twarzy.