Śledź nas na:


Masz problem z zadaniem domowym - powierz go profesjonaliście

Ile razy zdarzyło Ci główkować nad zadaniem domowym bez pomysłu, jak go rozwiązać. W tej podbramkowej sytuacji może sprawdzić się rozwiązywanie zadań online np. z matematyki. Poniżej znajdziesz informacje, na jakiej stronie znaleźć profesjonalne odrabianie zadań oraz jak wygląda proces rozwiązywania zadań krok po kroku.

 

Grupa profesjonalistów z dużym doświadczeniem

Przykładem strony, która zajmuje się zadaniami domowymi jest strona Zadanie.pl. Co ważne każdy z nauczycieli, korepetytorów czy osób, która pomaga rozwiązać zadanie online podpisuje umowę o zachowaniu poufności. Cała usługa posiada specjalny mechanizm szyfrująco-zabezpieczający. Dzięki temu np. konsultacje zadań maturalnych z matematyki są wyjątkowo proste i przyjemne. Wystarczy wpisać w formularz lub wkleić treść trudnego zadania.


Prócz zadań z matematyki możliwe rozwiązywanie jest zadań z takich przedmiotów jak: język polski, historia, fizyka, biologia, chemia, WOS, geografia, język angielski, niemiecki, francuski, jak również włoski i hiszpański. Wśród formularza można znaleźć przedmioty oraz poziom klasy z której jest zadanie (od 3 klasy szkoły podstawowej do końca szkół ponadgimnazjalnych: liceum i technikum).

Wyznaczone zadanie rozwiązuje pierwszy wolny nauczyciel z odpowiednimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Każde z zadań jest traktowane priorytetowo. Więcej informacji znajdziesz na https://zadania.pl/.

Jak wygląda proces rozwiązywania zadania?

Cały proces rozwiązania na stronie Zadania.pl jest bardzo prosty. Składa się z 3 etapów.

•    Wpisanie treści zadania lub wrzucenie zdjęcia, po czym administratorzy wysyłają je do profesjonalistów.
•    Po opłaceniu zamówienia dany nauczyciel przystępuje do wykonania zadania.
•    W pełni rozwiązane zadanie jest przesyłane na maila osoby zamawiającej.

Przy wyborze zamówienia należy wybrać opcję, jak szybko potrzebujemy otrzymać rozwiązanie zadania. Możliwe są trzy opcje:

•    STANDARD - rozwiązanie do 48 godzin - bez dopłaty
•    EXPRESS - rozwiązanie do 24 godzin- dopłata 10 złotych
•    TURBO - rozwiązanie do 12 godzin - dopłata 30 złotych

Zamówień można dokonywać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na stronie Zadanie.pl można wyszukać, czy w bazie znajduje się książka z której dotyczy dane zadanie np. matematyka z plusem. Jeżeli danego zadania nie ma w bazie oczywiście zadanie jest rozwiązywane, ale może podlegać dodatkowej wycenie. Na stronie można odnaleźć również opcję premium - wykupienie zadań na 10, 30 lub 90 dni.

Czy korzystaliście kiedyś z takiej pomocy przy rozwiązywaniu zadań?