Śledź nas na:


Szkolenia komputerowe w małych grupach oraz dla seniorów

Nikt nie wyobraża sobie życia bez komputera i Internetu. Ale co zrobić, żeby poczuć się w sieci jak… ryba w wodzie. Młode pokolenie raczej nie z tym problemu i idą znacznie dalej, chcą się szkolić z programowania, tworzenia stron www, marketingu internetowego. Jednak pokolenie 40 – 60 latków może mieć różne problemy z odnalezieniem się w świecie wirtualnym.

 

W obecnej sytuacji zmuszeni jesteśmy korzystać z komputerów i Internetu na każdym kroku. Żeby nie zostać w tyle a nawet iść do przodu trzeba zaznajomić się z nowymi technologiami. Całe życie zostało niemalże przeniesione do sieci. Najlepiej w tej sytuacji skorzystać z wiedzy i doświadczenia osób, przed którymi świat komputerów nie ma tajemnic. Możesz skorzystać z bogatej oferty kursów komputerowych firm takich jak AS Edukacja.


Znajdziemy tam szkolenia szyte na miarę w wersjach indywidualnych, na których poczujesz się komfortowo. Trener prowadzący szkolenie może Ci poświęcić cały czas przeznaczony na kurs i wybrać zagadnienia najtrudniejsze na Ciebie a następnie ćwiczyć je do uzyskania satysfakcjonującego efektu.

Kursy komputerowe w małych grupach

Szkolenia w wersjach grupowych wyróżniają się korzystną ceną a na szkoleniu w grupie kilkuosobowej oprócz opanowania materiału ze szkolenia, poznasz nowych ludzi, nauczysz się pracy grupowej. Dla osób bardziej wprawionych w bojach, które dawno już opanowały podstawową obsługę komputera ale nadal chcą wiedzieć i umieć więcej, potrzebują do pracy poszerzyć zakres swoich umiejętności – AS Edukacja przygotowało kursy programowania C++, programowania C#, kursy programowania PHP, kurs Microsoft Excel, kurs Microsoft Word, również w wersjach średniozaawansowanych i zaawansowanych. Kurs Microsoft - Pakiet Office pozwoli opanować oprogramowanie komputerowe niezbędne dla każdego pracownika biurowego, administracyjnego. Bez tego przeszkolenia Twoja praca lub przyszła praca będzie mocno utrudniona. To szkolenie powinien przejść każdy no bo komu z Nas nie przyda się umiejętność złożenia reklamacji, prowadzenia korespondencji z instytucjami państwowymi?

Kursy komputerowe dla seniorów

Seniorzy chętnie uczą się nowych rzeczy ale komputer dla części z nich nadal stanowi barierę nie do przekroczenia. Kurs obsługi komputera dla seniora od podstaw pozwoli poczuć się pewniej w tym środowisku, pozwoli też opanować podstawowe umiejętności obsługi komputera i Internetu a także pozwoli poczuć się bezpiecznie w sieci, ponieważ na kursie poruszane jest również zagadnienie cyberbezpieczeństwa.


W dobie Internetu a szczególnie korzystania z mediów społecznościowych ludzie prześcigają się w robieniu postów, tu przydałaby się umiejętność korzystania z programów takich jak: Adobe Photoshop czy Corel Draw. Kursy grafiki komputerowej niezmiennie cieszą się ogromną popularnością a dla kandydatów do pracy w reklamie są wręcz codziennością.


Dla zainteresowanych w ofercie również kurs z montażu filmowego i produkcji filmu. Specjalistyczne oprogramowanie i ogromna ilość sprzętu zrobi wrażenie na każdym. Jeśli interesuje Cię ta branża, szkolenie pomoże Ci zdecydować o kierunku dalszego kształcenia.