Śledź nas na:


Agencja Modelek Białystok: Gwiazda Północno-Wschodniej Polski

Wstęp do Świata Mody

Witamy w sercu Białegostoku, mieście, które staje się coraz bardziej znaczącym punktem na mapie polskiej mody. Agencja Modelek Białystok Infernal reprezentuje to dynamiczne połączenie tradycji i nowoczesności, przyciągając uwagę zarówno krajowych, jak i międzynarodowych marek.

 

Unikatowe Talenty z Północno-Wschodniej Polski

Odkrywanie i Rozwój

Nasza agencja specjalizuje się w odkrywaniu i rozwijaniu talentów z regionu. Znajdujemy i szkolimy modele i modelki, którzy reprezentują różnorodność i unikatowość północno-wschodniej Polski.

Indywidualne podejście do każdej kariery

Każdy model i modelka otrzymują indywidualnie dostosowany plan rozwoju, który uwzględnia ich unikalne cechy i aspiracje.

Profesjonalizm i Pasja

Doświadczenie i ekspertyza

Nasza ekipa składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy łączą w sobie pasję do mody z wiedzą biznesową. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym modelkom i modelom najlepsze możliwości rozwoju.

Współpraca z topowymi markami

Regularnie współpracujemy z uznawanymi markami i projektantami, otwierając drzwi do kariery na najwyższym poziomie.

Sukcesy i Osiągnięcia

Portfolio Sukcesów

Nasi modele i modelki często pojawiają się na wybiegach, w kampaniach reklamowych oraz sesjach fotograficznych, prezentując różnorodność i piękno naszego regionu.

Rozpoznawalność na arenie międzynarodowej

Jesteśmy dumni z tego, że nasi reprezentanci osiągają sukcesy nie tylko w Polsce, ale i na świecie, podnosząc prestiż Białegostoku w branży mody.

Inwestycja w Przyszłość

Rozwój i innowacje

Nieustannie inwestujemy w rozwój naszych talentów i infrastruktury, aby zapewnić najlepsze warunki do rozwoju kariery w modelingu.

Zaangażowanie społeczne i ekologiczne

Jesteśmy świadomi roli, jaką pełni moda w dzisiejszym świecie, dlatego angażujemy się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i społecznej odpowiedzialności.

Dołącz do nas!

Otwarte castingi

Regularnie organizujemy castingi, poszukując nowych twarzy, które mogą dołączyć do naszego zespołu.

Kontakt

Zainteresowani? Odwiedź naszą stronę Infernal aby dowiedzieć się więcej i rozpocząć swoją przygodę w świecie mody!