Śledź nas na:


Kiedy warto pomyśleć o zabiegu lipolizy iniekcyjnej?

Zabieg lipolizy iniekcyjnej ma wiele niezaprzeczalnych zalet, gdyż umożliwia zlikwidowanie tkanki tłuszczowej we wskazanym miejscu oraz pozwala obniżyć napięcie skóry. Jednocześnie w porównaniu z innymi popularnymi zabiegami, jest on inwazyjny w bardzo minimalnym stopniu.

 

1. Na czym dokładnie polega zabieg lipolizy iniekcyjnej?
2. Kto powinien skorzystać z takiego zabiegu?
3. Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Z poniższych informacji dowiesz się, jak przebiega zabieg oraz gdzie można skorzystać z profesjonalnie wykonanej usługi, która spełni twoje oczekiwania.


Na czym dokładnie polega zabieg lipolizy iniekcyjnej?

Dzięki zabiegowi w nieinwazyjny sposób można usunąć tłuszcz z różnych miejsc ciała oraz twarzy. Można go stosować u osób z prawidłową wagą oraz tych, które mają delikatną nadwagę. Zabieg lipolizy przebiega w następujący sposób. Lekarz podaje pacjentowi substancję fosfatydylocholina, do czego wykorzystywana jest niewielka strzykawka z bardzo cienką igłą. Dzięki temu dochodzi do rozbicia tkanki tłuszczowej. Te natomiast zostają usunięte z organizmu w naturalny sposób. Czas trwania zabiegu z reguł nie przekracza 20 minut, a od razu po jego przeprowadzeniu będziesz mógł normalnie funkcjonować. Początkowo może pojawić się drobny obrzęk lub siniak w miejscu, w którym lekarz aplikował substancję, jednak już po kilku dniach nie będzie po nich żadnego śladu. Specjaliści zalecają, aby po kilku tygodniach powtórzyć zabieg. Wykonując go regularnie przez około pół roku uda ci się uzyskać najlepsze efekty. Oprócz uzyskania znacznej redukcji tkanki tłuszczowej twoja skóra stanie się jędrniejsza.


Kto powinien skorzystać z takiego zabiegu?

Jeżeli martwisz się z powodu obecności podwójnego podbródka, przeszkadzają ci fałdy tłuszczu w takich miejscach jak brzuch, uda oraz pośladki lub po prostu uważasz, że tkanka tłuszczowa jest zbyt mocno rozwinięta, zabieg lipolizy iniekcyjnej będzie dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Dużym ułatwieniem jest brak konieczności robienia specjalnych przygotowań. Pozostałe istotne informacje znajdziesz na stronie https://drparadowska.pl/zabiegi/lipoliza-iniekcyjna/.


Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?


Chociaż zabieg lipolizy iniekcyjnej ma wiele zalet, w niektórych przypadkach lekarz może odradzić jego przeprowadzenie. Dotyczy to szczególnie pacjentów z zaostrzonymi chorobami autoimmunologicznymi oraz kobiet w ciąży. Zabieg nie powinien być przeprowadzany u osób, które cierpią na nowotwory lub mają alergie na substancję znajdujące się w fosfatydylocholinie. Dodatkowych informacji o zabiegu udzieli ci lekarz specjalizujący się w lipolizie iniekcyjnej.