Śledź nas na:


Kosmetyczne rewolucje a może ostre cięcie?

Pandemia dała nam się we znaki to fakt ale mamy wrażenie, patrząc na sukcesy naszych absolwentów, że są też i plusy tej sytuacji. Myślicie pewnie w tym momencie “niby jakie?” Już Wam wyjaśniam! Otóż odkryliśmy wiele, dotychczas nieznanych osobistych i popularnie nazywanych przez młodzież #skills. Poprzez a może dzięki tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji, trwającej kilka dobrych miesięcy, płeć piękna nie miała możliwości swobodnie i z dnia na dzień udać się do kosmetyczki, pedikiurzystki, manikiurzystki czy nawet fryzjera. Jak wiemy, my kobiety jednak jesteśmy uparte a w dodatku pragniemy w każdej sytuacji być piękne i zadbane.

Dlatego nie mogąc trafić w ręce profesjonalistki same rozpoczęłyśmy, próby wykonania danego zabiegu w domowych warunkach. Z pomocą oczywiście przyszły social media oraz porady specjalistów. Jak się okazało nie tylko większości z nas się udawało odtworzyć dotychczasowe #beauty aktywności ale także sprawiało nam to niesamowitą przyjemność.

 

Dlaczego masz zrezygnować z odkrytych przez siebie talentów?

Rozwiń wspólnie z nami skrzydła i mimo, obecnej zmienionej sytuacji pandemicznej zdobądź dodatkową wiedzę z zakresu kosmetologii, wizażu, fryzjerstwa czy też branży #nails.

Mam stały etat więc po co mi kolejne obowiązki?

Już spieszę z odpowiedzią! Może właśnie po to by dorobić do domowego budżetu, inflacja jak wiemy nie zwalnia. Może dlatego by w przyszłości, czego oczywiście nie chcemy ale życie bywa przewrotne mieć na siebie plan awaryjny. Technik usług kosmetycznych, kierunek który zdobywa z dnia na dzień rzesze #funów to opcja dla osób chcących zdobyć wiedzę z zakresu dermatologii oraz zabiegów kosmetycznych indywidualnie dopasowywanych do pacjenta.
 
Specjaliści nauczą Cię jak, i z pomocą jakich metod uzyskasz zdrowy i nieskazitelny wygląd skóry u klienta. Nauczysz się dobierać odpowiednie maski kosmetyczne oraz wykonywać masaże (twarz, szyja, dekolt). Przygotujemy Cię również do udzielania profesjonalnych porad kosmetycznych oraz otworzenia własnego gabinetu kosmetycznego.
 
Dodatkowo będziesz miała okazję zdobyć praktykę. Nasze odpowiednio wyposażone sale edukacyjne pozwalają nie tylko w ciszy i skupieniu zapamiętać teorie ale także ćwiczyć masaże, nakładanie masek lub przeprowadzanie liftingu rzęs. Jeśli jednak wolałabyś skupić się na konkretnej dziedzinie z zakresu kosmetyki. Mamy kilka propozycji.
 
Możesz udać się do naszej Szkoły policealnej GoWork.eu na nasz autorski kurs wizażu i pod okiem specjalistów nauczyć się krok po kroku wykonywać profesjonalny makijaż, dobierając paletę barw oraz łącząc je w nietuzinkowy sposób.
 
Wolisz skupić się na pielęgnacji dłoni oraz stóp? Świetnie! Nasz kurs czeka na Ciebie. Po roku będziesz już mogła śmiało tworzyć małe dzieła sztuki na dłoniach i stopach swoich własnych klientek. Odkryłaś bakcyla do fryzjerstwa? U nas dowiesz się jak pielęgnować, strzyc, modelować i czesać włosy. Nauczymy Cię także zasad funkcjonowania zakładu fryzjerskiego. Nie zwlekaj, zapisz się już dziś i daj upust swojej wyobraźni. Dzięki tym umiejętnościom oraz posiadanym dyplomom możesz tylko zyskać.
 
Tekst sponsorowany: Szkoła policealna GoWork.eu w Warszawie - https://policealna.gowork.eu